تاریخچه ای از برند اصیل

بدون نظر
امتیاز: 0

اصیل یک برند شاخص شرکت یونایتد فودز است که بیش از چهل سال پیش تاسیس شد و جایگاه خود را در رتبه نخست روغن در امارات متحده عربی به دست آورد. روغن اصیل با استفاده از مواد اولیه درجه یک، مزه اصیل و کیفیت برتر مورد نظر مشتریانش را حفظ می کند.

انواع روغن اصیل

در حال حاضر روغن اصیل در چهار نوع تولید می شود: روغن کره خالص، روغن نباتی، روغن نباتی به همراه دانه آفتاب گردان و روغن نباتی به همراه کانولا.

روغن کره خالص اصیل، برای نسل ها برندی قابل اعتماد بوده است. روغن کره اصیل از لبنیات ممتاز یعنی شیر گاوهای نیوزلندی تهیه می شود که تغذیه ای مناسب با علف دارند. روغن کره اصیل فاقد هر گونه مواد نگهدارنده و مصنوعی است.

روغن نباتی اصیل که شناخته شده ترین روغن این برند خوشنام است مزه اصلی مورد علاقه خانواده ها را به خانه می آورد. فرمول مخفی آن طعمی منحصر به فرد و بافتی دانه دانه به آن می بخشد که باعث حسادت برندهای دیگر است. روغن نباتی اصیل حاوی ویتامین های آ و د و بتا کاروتن است.

روغن نباتی و دانه آفتاب گردان اصیل روغنی بدون ترانس و با مزایای استفاده از چربی های هیدروژنه است.

روغن نباتی و کانولای اصیل یک روغن گیاهی منحصر به فرد فاقد چربی ترانس است و از کانولا برای حفظ سلامت قلب کمک گرفته است.

سایر محصولات اصیل

روغن اصیل در کنار روغن های جامد، کره، روغن مایع، روغن زیتون نیز در مدل های مختلف تولید می کند و می توانیم بگوییم که دست شما در هنگام انتخاب و استفاده از محصولات اصیل کاملا باز است. و در کنار انواع روغن و کره، اصیل اقدام به تولید ارده به صورت صد درصد طبیعی و از بهترین مواد اولیه کرده است. پروسه تولید ارده در اصیل سی و پنج مرحله دارد که خود نشان از دقت و تعهد اصیل در تولید محصولاتش است.

نوشتن نظر*