این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.

اسکیپی SKIPPY

اسکیپی، اسم این برند خوشنام در عرصه کره بادام زمینی از کجا آمده است؟ پرسی کرازبی، خالق کمیک استریپ محبوب اسکیپی، که در رمان اسکیپی در سال 1929، سریال رادیویی کودکان در روز اسکیپی و فیلم برنده اسکار اسکیپی اقتباس شده بود، نام اسکیپی را برای برند خود انتخاب کرد. و هنگامی که در سال 1932، جوزف ال. رزفیلد، بدون اجازه از نام اسکیپی، شروع به فروش کره بادام‌زمینی هیدروژنه تازه تولید شده خود کرد، کرازبی با موفقیت این علامت تجاری را در سال 1934 باطل کرد. رزفیلد به استفاده از این نام ادامه داد و پس از تصویب قانون لانهام در سال 1946، به رزفیلد حقوق این علامت تجاری اعطا شد.


محصولات برند اسکیپی


اسکیپی کارخانه هایی در لیتل راک، آرکانزاس و استان شاندونگ، چین دارد. روزانه حدود سیصد و هفتاد کیلو بادام زمینی به کارخانه کره بادام زمینی اسکیپی در لیتل راک آرکانزاس آورده می شود که در نتیجه هر هفته بیش از یک تن کره بادام زمینی تولید می شود. اسکیپی بیش از چهارده نوع کره بادام زمینی تولید می کند که از آن جمله کره بادام زمینی خامه ای، سوپر چانک، عسلی، بادام بو داده و عسل و کره بادام زمینی کم چرب است.


آیا اسکیپی برند خوبی است؟


اسکیپی یک از بهترین هاست! بسیار قابل اعتماد است. برخی از کره‌های بادام‌زمینی طبیعی می‌توانند طعم خامی کمی داشته باشند، اما اسکیپی طعم معتبری از بادام‌زمینی برشته شده دارد. و نسبت به رقبای خود کمی شورتر است که ضرری ندارد.


آیا اسکیپی تغییری در کره بادام زمینی خود داده است؟


تغییر نمی شود گفت اما برند اسکیپی تولیدات محصولات جدیدی را هم در دستور کار خود قرار داده است. برای مثال کره زمینی حاوی پروتئین و بدون شکر افزوده که محصولی ایده آل برای همه به ویژه برای ورزشکاران است. انواع کره بادام زمینی این محصول خوشمزه، انرژی زا و پر خاصیت را می توانید از فروشگاه اینترنتی دایاسنتر تهیه کنید.

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر