dayacenter

فروشگاه اینترنتی دایاسنتر

فروشگاه اینترنتی دایاسنتر از سال 93 با نام تجاری دایابرگ در قالب سایت تخفیف اینترنتی شروع به کار کرد. و بعد از چهار سال مدیران این شرکت، آقایان رمضان تصمیم به تغییر روند سایت و تبدیل آن به سایت فروشگاهی با نام تجاری دایاسنتر گرفتند.

شرکت دایاسنتر با توجه به افزایش خرید­های اینترنتی، از ابتدا سعی در ارائه هر چه بهتر محصولات با کیفیت و اورجینال داشته و از همان ابتدای کار به خاطر روند شفاف و صادقانه، در بین مشتریان خود محبوب بوده است. سایت دایاسنتر با کادر مجرب و آموزش دیده، به طور شبانه ­روز در خدمت مشتریان خود بوده و همیشه پاسخگوی هرگونه سوال و مشکلات احتمالی بوده است.

صداقت سایت دایاسنتر موجب شده تا مشریان به صورت کامل به سایت اطمینان داشته و همیشه از خرید خود راضی باشند. این مهم موجب افتخار گروه دایاسنتر است.

کلیه اجناس روی سایت دایاسنتر اصل بوده و در صورت عدم تطابق کالا با سفارش، کالا پس گرفته شده و مبلغ عودت داده خواهد شد. و نیز امکان مقایسه کالاها برای مشتریان عزیز فراهم می­باشد.

دایاسنتر همچنان سعی در ارائه­ هرچه بهتر خدمات و سرعت ارسال کالا دارد و از این­رو امکان پرداخت در محل را در هر جای ایران برای هم­وطنان گرامی فراهم کرده است.

تیم پشتیانی دایاسنتر کاملا آموزش دیده هستند و هرگونه سوال، حتی در رابطه با نحوه­ استفاده از کالا ها و موارد مشابه را به شما آموزش خواهند داد.

تنوع کالا در سایت دایاسنتر بسیار بالاست و تمامی مشخصات کالاها به طور کامل و واضح بیان شده است .

چند وقتی است که سایت دایاسنتر به صورت تخصصی شروع به فعالیت در زمینه­ محصولات خوراکی کرده است و کلیه محصولات این شاخه ها اصل بوده و با بهترین تاریخ انقضای ممکن در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند.