قهوه لاوازا کرم گوستو کلاسیکو بسته 2 عددی

"DC7371"

غلظت و کرمای دلچسب با میزان کافئین نسبتا بالا

تاریخ مصرف: 2023/5

جزییات بیشتر

محصول مجود نیست
کالاهای مشابه را دیدن فرمایید

با خرید حداقل 1 عدد از این محصول، مقدار 3,900 تومان پاداش باشگاه مشتریان دریافت خواهید کرد.
خروج

پرداخت شما:390,000 تومان

لاوازا LAVAZZA

افزودن به سبد


محصولات بازدید شده

مشخصات
عنوان محصولقهوه
برندلاوازا lavazza
مدلکرم گوستو کلاسیکو
کشور مبدا برندایتالیا
کشور سازندهایتالیا
وزن250 گرم 2x
قابل استفاده درمنزل، محل کار، کافی شاپ
تاریخ مصرف1 سال
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
شماره مجوز۸۰۰۰۰۷۰۰۳۸۷۶۹
رستدارک
ملاحظاتدرجه گیرایی 7
نسبت ترکیب70 درصد عربیکا و 30 درصد ربوستا
اطلاعات بیشتر

قهوه لاوازا کرم گوستو کلاسیکو بسته 2 عددی ترکیبی نرم و گرد از عربیکا و روبوستای با کیفیت است. هماهنگی کامل میان نت های شیرین و تند این قهوه محصولی دلپذیر ایجاد کرده که کمتر کسی ممکن است از آن خوشش نیاید. قهوه لاوازکرم گوستو کلاسیکو برای مصرف با شیر کاملا ایده آل است. رست این قهوه دارک و درجه گیرایی آن هفت می باشد. به دلیل وجود قهوه ربوستا در ترکیب این قهوه، میزان کافئین آن به نسبت زیاد است. و همانطور که مطلع هستید کافئین ماده ای اعتیاد آور محسوب می شود. در واقع در دنیای امروزی مخدری که بیش از همه مورد استفاده قرار می گیرد نه مخدرهای غیر قانونی که کافئین است. ماده ای که بیشترین نوع مصرف آن به صورت قهوه است. بنابراین اگر از کسی شنیدید که بدون قهوه نمی تواند زندگی کند فکر نکنید که شوخی می کند! البته این موضوع چندان بد و خطرناک نیست. هم کافئین و هم نوشیدن قهوه دارای فواید زیادی برای بدن هستند. البته نباید در مصرف آنها زیاده روی شود اما مصرف معتدل آنها می تواند برای ما مفید باشد.

خواص مصرف قهوه لاوازا کرم گوستو کلاسیکو

دانه ربوستا طعمی تلخ و دانه عربیکا مزه ای شیرین تر و میوه ای تر دارد. همراهی این دو نت با یکدیگر ترکیب دلنشین قهوه کرم گوستو کلاسیکو را می سازد. میزان کافئین ربوستا بیشتر از عربیکاست و ادغام این دو با هم درجه گیرایی هفت را می سازد که کاملا قابل قبول بوده و مناسب مصرف روزانه است. این قهوه به ویژه با شیر طعمی دلچسب پیدا می کند. برای افرادی که به شیر قهوه علاقه دارند، لاوازا کرم گوستو کلاسیکو انتخابی ایده آل می تواند باشد. رایحه دلچسب این قهوه از دیگر نقاط قوت آن به حساب می آید. به طوری که اگر شما حتی فردی قهوه خور هم نباشید تنها با بوییدن دانه های این قهوه یا نوشیدنی تهیه شده با آن، حس بهتری پیدا خواهید کرد. برای تهیه نوشیدنی قهوه با این محصول می توانید از انواع قهوه ساز استفاده کنید و محدودیتی در این زمینه نخواهید داشت. که این مورد نیز دیگر نکته مثبت در رابطه با این محصول است. اگر روز خود را با نوشیدن فنجانی قهوه یا لیوانی شیر قهوه تهیه شده از قهوه لاوازا شروع کنید اولین اتفاقی که می افتد این است که کافئین، جذب جریان خون شده و از این طریق به سمت مغز حرکت می کند و در آنجا انتقال دهنده عصبی آدنوزین را مسدود می کند. که مسدود شدن آن برابر است با افزایش انتقال دهنده های عصبی دیگر مانند نور اپی نفرین و دوپامین و در نتیجه روز خود را با انرژی و نشاط بیشتری آغاز خواهید کرد. پژوهش های زیادی نشان داده اند که قهوه، حافظه، حالت، سرعت واکنش، هوشیاری و عملکرد شناختی عمومی را افزایش می دهد. بنابراین قهوه علاوه بر افزایش سطح انرژی، به نوعی باعث بالا رفتن میزان هوش نیز می شود.

خرید قهوه لاوازا

برای خرید این محصول خوشمزه می توانید به فروشگاه های سطح شهر یا فروشگاه های اینترنتی معتبر دارای نماد الکترونیکی مانند دایاسنتر مراجعه کنید.

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر
نظرات