قهوه جاکوبز کرونانگ میلد 500 گرم نمایش بزرگتر

قهوه جاکوبز کرونانگ میلد 500 گرم

"DC7344"

بالاترین کیفیت قهوه

جزییات بیشتر

محصول مجود نیست
کالاهای مشابه را دیدن فرمایید

با خرید حداقل 1 عدد از این محصول، مقدار 2,590 تومان پاداش باشگاه مشتریان دریافت خواهید کرد.
خروج

پرداخت شما:259,000 تومان

افزودن به سبد


محصولات بازدید شده

مشخصات
عنوان محصولپودر قهوه
برندجاکوبز jacobs
مدلکرونانگ میلد
رایحهقوی
کشور مبدا برندآلمان
کشور سازندهآلمان
حجم500 گرم
تاریخ مصرف1 سال
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
شماره مجوز۴۰۰۰۵۰۸۰۰۲۸۳۰
مناسب برایانواع قهوه ساز
رستمدیوم
طعمملایم
بافتپودر
اطلاعات بیشتر

قهوه جاکوبز کرونانگ میلد 500 گرمی محصولی خوشمزه از کمپانی مشهور جاکوبز است. قهوه جاکوبز کرونانگ در اصل کلاسیک ترین قهوه در کشور آلمان است. در این قهوه، بهترین دانه های عربیکا که از با کیفیت ترین مزارع قهوه در سراسر دنیا به ویژه آمریکای لاتین و آسیا برداشت می شود، با عطر و ملایمت هر چه تمام تر ترکیب می شوند تا پودری خوشمزه، خوش رایحه با بافتی ابریشمی تولید شود. از این محصول به جز نوشیدنی قهوه می توانید در تهیه انواع دسر با طعم قهوه استفاده کنید. پودر قهوه جاکوبز کرونانگ میلد برای استفاده با انواع دستگاه های قهوه ساز مناسب است. همانطور که مطلع هستید کافئین ماده ای اعتیاد آور محسوب می شود. در واقع در دنیای امروزی مخدری که بیش از همه مورد استفاده قرار می گیرد نه مخدرهای غیر قانونی که کافئین است. ماده ای که بیشترین نوع مصرف آن به صورت قهوه است. بنابراین اگر از کسی شنیدید که بدون قهوه نمی تواند زندگی کند فکر نکنید که شوخی می کند! البته این موضوع چندان بد و خطرناک نیست. هم کافئین و هم نوشیدن قهوه دارای فواید زیادی برای بدن هستند. البته نباید در مصرف آنها زیاده روی شود اما مصرف معتدل آنها می تواند برای ما مفید باشد.

خواص مصرف قهوه جاکوبز کرونانگ

نوشیدن قهوه دارای فواید زیاد و اثبات شده ای برای بدن و روان است. اگر روز خود را با نوشیدن فنجانی قهوه جاکوبز شروع کنید اولین اتفاقی که می افتد این است که کافئین، جذب جریان خون شده و از این طریق به سمت مغز حرکت کرده و در آنجا انتقال دهنده عصبی آدنوزین را مسدود می کند. که مسدود شدن آن برابر است با افزایش انتقال دهنده های عصبی دیگر مانند نور اپی نفرین و دوپامین و در نتیجه روز خود را با انرژی و نشاط بیشتری آغاز خواهید کرد. پژوهش ها نشان داده اند احتمال خودکشی در زنانی که به طور منظم قهوه می نوشند تا 20 درصد کاهش می یابد. همچنین قهوه می تواند از زوال عقل یا آلزایمر و پارکینسون جلوگیری کند. تاثیر مثبت قهوه در پیشگیری از انواع سرطان مانند سرطان کبد، روده و پوست اثبات شده است. از بدن درد بعد از ورزش یا فعالیت شدید بدنی رنج می برید؟ مصرف قهوه پیش از شروع فعالیت و ورزش نه تنها به شما انرژی بیشتری می دهد، بلکه پس از آن نیز از شما مراقبت می کند. دو فنجان قهوه بنوشید و شاهد اثر معجزه آسای آن در برطرف کردن درد عضلات باشید. پژوهش ها روی افرادی که پس از ورزش شدید قهوه می نوشند نشان داده اند که نوشیدن دو فنجان قهوه دمی پس از ورزش و فعالیت شدید بدنی، درد به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. پژوهش های زیادی نشان داده اند که قهوه، حافظه، حالت، سرعت واکنش، هوشیاری و عملکرد شناختی عمومی را افزایش می دهد. بنابراین قهوه علاوه بر افزایش سطح انرژی، به نوعی باعث بالا رفتن میزان هوش نیز می شود.

خرید قهوه جاکوبز کرونانگ میلد

برای خرید بسته 500 گرمی این محصول خوشمزه می توانید به فروشگاه های سطح شهر یا فروشگاه های اینترنتی معتبر دارای نماد الکترونیکی مانند دایاسنتر مراجعه کنید.

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر
نظرات