قهوه لاوازا اسپرسو کلاب قوطی 250 گرم نمایش بزرگتر

قهوه لاوازا اسپرسو کلاب قوطی 250 گرم

"DC7332"

عطر و گیرایی قوی

جزییات بیشتر

محصول مجود نیست
کالاهای مشابه را دیدن فرمایید

با خرید حداقل 1 عدد از این محصول، مقدار 2,520 تومان پاداش باشگاه مشتریان دریافت خواهید کرد.
خروج

پرداخت شما:252,000 تومان

لاوازا LAVAZZA

افزودن به سبد


محصولات بازدید شده

مشخصات
عنوان محصولپودر قهوه
برندلاوازا lavazza
مدلاسپرسو کلاب
کشور مبدا برندایتالیا
کشور سازندهایتالیا
حجم250 گرم
قابل استفاده درمنزل، محل کار، کافی شاپ
تاریخ مصرف1 سال
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
شماره مجوز۱۲۸۸۹۰۵۴۷۸
رستدارک
ملاحظاتبسته بندی قوطی
اطلاعات بیشتر

قهوه لاوازا اسپرسو کلاب قوطی 250 گرم محصولی خوشمزه با غلظت و گیرایی بالا از برند محبوب لاوازا است. ترکیب قهوه لاوازا اسپرسو کلاب صد درصد عربیکاست که از بهترین مزارع قهوه در آمریکای شمالی و مرکزی برداشت می شود. با اسپرسوی لاوازا از طعم متمایز یک اسپرسوی اصیل ایتالیایی لذت ببرید. قهوه اسپرسو از معروف ترین انواع قهوه است که جدای نوشیدنی غلیظی که از آن تهیه می شود، به عنوان پایه بسیاری از نوشیدنی ها مانند کاپوچینو، آمریکانو، لاته و بلک اند وایت به کار می رود. رست این قهوه مدیوم و نت آن مرکباتی است. چون این محصول صد درصد عربیکاست نسبت به اسپرسوی ربوستا تلخی و کافئین کمتری دارد. اما هنوز هم جزو قهوه های سنگین محسوب می شود. همانطور که مطلع هستید کافئین ماده ای اعتیاد آور محسوب می شود. در واقع در دنیای امروزی مخدری که بیش از همه مورد استفاده قرار می گیرد نه مخدرهای غیر قانونی که کافئین است. ماده ای که بیشترین نوع مصرف آن به صورت قهوه است. بنابراین اگر از کسی شنیدید که بدون قهوه نمی تواند زندگی کند فکر نکنید که شوخی می کند! البته این موضوع چندان بد و خطرناک نیست. هم کافئین و هم نوشیدن قهوه دارای فواید زیادی برای بدن هستند. البته نباید در مصرف آنها زیاده روی شود اما مصرف معتدل آنها می تواند برای ما مفید باشد.

خواص مصرف قهوه لاوازا اسپرسو کلاب قوطی

از بدن درد بعد از ورزش یا فعالیت شدید بدنی رنج می برید؟ مصرف قهوه پیش از شروع فعالیت و ورزش نه تنها به شما انرژی بیشتری می دهد، بلکه پس از آن نیز از شما مراقبت می کند. دو فنجان قهوه بنوشید و شاهد اثر معجزه آسای آن در برطرف کردن درد عضلات باشید. پژوهش ها روی افرادی که پس از ورزش شدید قهوه می نوشند نشان داده اند که نوشیدن دو فنجان قهوه دمی پس از ورزش و فعالیت شدید بدنی، درد به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. برای تهیه نوشیدنی قهوه با این محصول می توانید از انواع قهوه ساز استفاده کنید که این مورد نیز دیگر نکته مثبت در رابطه با این محصول است. اگر روز خود را با نوشیدن فنجانی قهوه لاوازا شروع کنید اولین اتفاقی که می افتد این است که کافئین، جذب جریان خون شده و از این طریق به سمت مغز حرکت می کند و در آنجا انتقال دهنده عصبی آدنوزین را مسدود می کند. که مسدود شدن آن برابر است با افزایش انتقال دهنده های عصبی دیگر مانند نور اپی نفرین و دوپامین و در نتیجه روز خود را با انرژی و نشاط بیشتری آغاز خواهید کرد. پژوهش های زیادی نشان داده اند که قهوه، حافظه، حالت، سرعت واکنش، هوشیاری و عملکرد شناختی عمومی را افزایش می دهد. بنابراین قهوه علاوه بر افزایش سطح انرژی، به نوعی باعث بالا رفتن میزان هوش نیز می شود.

خرید قهوه لاوازا اسپرسو کلاب قوطی

برای خرید قوطی 250 گرمی این محصول خوشمزه می توانید به فروشگاه های سطح شهر یا فروشگاه های اینترنتی معتبر دارای نماد الکترونیکی مانند دایاسنتر مراجعه کنید.

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر
نظرات