دانه قهوه ساکوئلا گرن کرما نمایش بزرگتر

دانه قهوه ساکوئلا گرن کرما

"DC7262"

با عطر و طعم قوی

جزییات بیشتر

محصول مجود نیست
کالاهای مشابه را دیدن فرمایید

با خرید حداقل 1 عدد از این محصول، مقدار 6,650 تومان پاداش باشگاه مشتریان دریافت خواهید کرد.
خروج

قیمـت:680,000 تومان

تخفیف:15,000 تومان


پرداخت شما:665,000 تومان

اف بی اس fbs

افزودن به سبد


محصولات بازدید شده

مشخصات
عنوان محصولقهوه
برندساکوئلا saquella
مدلگرن کریما
رایحهقوی
کشور مبدا برندایتالیا
کشور سازندهایتالیا
حجم1 کیلو
قابل استفاده درمنزل، محل کار و کافی شاپ
تاریخ مصرف1 سال
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
شماره مجوز۶۷۰۹۸۳۴۹۸
رستمدیوم
اطلاعات بیشتر

دانه قهوه ساکوئلا گرن کرما محصولی فوق العاده از کمپانی ساکوئلا کشور ایتالیاست. قهوه ساکوئلا از بهترین دانه های قهوه برداشت شده از با کیفیت ترین مزارع قهوه در سراسر دنیا به ویژه هند، برزیل و آفریقای مرکزی روبوستا و عربیکا به دست می آید. دانه های با کیفیت دانه قهوه ساکوئلا گرن کرما برای تهیه نوشیدنی قهوه با انواع قهوه ساز از اسپرسوساز گرفته تا موکاپات مناسب است که این خود دلیل دیگری برای دوست داشتن قهوه ساکوئلا است. نت شکلاتی این قهوه رایحه ای دلنشین و اشتها برانگیز دارد و میزان کافئین آن در رده قابل قبول یعنی کم و نه خیلی زیاد قرار دارد. کافئین ماده ای اعتیاد آور محسوب می شود. در واقع در دنیای امروزی مخدری که بیش از همه مورد استفاده قرار می گیرد نه مخدرهای غیر قانونی که کافئین است. ماده ای که بیشترین نوع مصرف آن به صورت قهوه است. بنابراین اگر از کسی شنیدید که بدون قهوه نمی تواند زندگی کند فکر نکنید که شوخی می کند! البته این موضوع چندان بد و خطرناک نیست. هم کافئین و هم نوشیدن قهوه دارای فواید زیادی برای بدن هستند. البته نباید در مصرف آنها زیاده روی شود اما مصرف معتدل آنها می تواند برای ما مفید باشد.

چرا قهوه ساکوئلا گرن کرما؟

دانه های با کیفیت، رایحه دلنشین، استفاده راحت، و کافئین زیاد سبب شده تا این قهوه جزء قهوه های پر طرفدار شود. نوشیدن قهوه دارای فواید زیاد و اثبات شده ای برای بدن و روان است. اگر روز خود را با نوشیدن فنجانی قهوه ساکوئلا شروع کنید اولین اتفاقی که می افتد این است که کافئین، جذب جریان خون شده و از این طریق به سمت مغز حرکت کرده و در آنجا انتقال دهنده عصبی آدنوزین را مسدود می کند. که مسدود شدن آن برابر است با افزایش انتقال دهنده های عصبی دیگر مانند نور اپی نفرین و دوپامین و در نتیجه روز خود را با انرژی و نشاط بیشتری آغاز خواهید کرد. همچنین قهوه می تواند از زوال عقل یا آلزایمر و پارکینسون جلوگیری کند. تاثیر مثبت قهوه در پیشگیری از انواع سرطان مانند سرطان کبد، روده و پوست اثبات شده است. از تاثیرات مثبت مصرف منظم قهوه روی روان می توانیم به ایجاد روحیه بالا اشاره کنیم. همانطور که پژوهش ها نشان اده اند میزان احتمال خودکشی در زنانی که به طور منظم قهوه می نوشند 20 درصد کمتر است. از بدن درد بعد از ورزش یا فعالیت شدید بدنی رنج می برید؟ مصرف قهوه پیش از شروع فعالیت و ورزش نه تنها به شما انرژی بیشتری می دهد، بلکه پس از آن نیز از شما مراقبت می کند. دو فنجان قهوه بنوشید و شاهد اثر معجزه آسای آن در برطرف کردن درد عضلات باشید. پژوهش ها روی افرادی که پس از ورزش شدید قهوه می نوشند نشان داده اند که نوشیدن دو فنجان قهوه دمی پس از ورزش و فعالیت شدید بدنی، درد به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

خرید دان قهوه ساکوئلا

برای خرید بسته یک کیلویی این محصول خوشمزه می توانید به فروشگاه های سطح شهر یا فروشگاه های اینترنتی معتبر دارای نماد الکترونیکی مانند دایاسنتر مراجعه کنید.

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر
نظرات