دانه قهوه ساکوئلا گرن گوستو نمایش بزرگتر

دانه قهوه ساکوئلا گرن گوستو

"DC7261"

ترکیب روبوستا و عربیکا

جزییات بیشتر

محصول مجود نیست
کالاهای مشابه را دیدن فرمایید

با خرید حداقل 1 عدد از این محصول، مقدار 6,650 تومان پاداش باشگاه مشتریان دریافت خواهید کرد.
خروج

قیمـت:680,000 تومان

تخفیف:15,000 تومان


پرداخت شما:665,000 تومان

اف بی اس fbs

افزودن به سبد


محصولات بازدید شده

مشخصات
عنوان محصولدان قهوه
برندساکوئلا saquella
مدلگرن گوستو
رایحهقوی
کشور مبدا برندایتالیا
کشور سازندهایتالیا
حجم1 کیلو
قابل استفاده درمنزل، محل کار و کافی شاپ
تاریخ مصرف1 سال
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
شماره مجوز۶۷۰۹۸۳۴۹۸
رستدارک
اطلاعات بیشتر

دانه قهوه ساکوئلا گرن گوستو محصولی فوق العاده از کمپانی ساکوئلا کشور ایتالیاست. که به معنای فنجانی قهوه با طعم اصیل ایتالیایی می باشد. قهوه ساکوئلا از بهترین دانه های قهوه روبوستا و عربیکا به دست می آید و رایحه ای شکلاتی و اشتها برانگیز دارد. دانه های با کیفیت دانه قهوه ساکوئلا گرن گوستو برای تهیه نوشیدنی قهوه با انواع قهوه ساز از اسپرسوساز گرفته تا موکاپات مناسب است که این خود دلیل دیگری برای دوست داشتن قهوه ساکوئلا است. میزان کافئین این قهوه نسبتا زیاد است و بهتر است در مصرف آن زیاده روی نشود. کافئین ماده ای اعتیاد آور محسوب می شود. در واقع در دنیای امروزی مخدری که بیش از همه مورد استفاده قرار می گیرد نه مخدرهای غیر قانونی که کافئین است. ماده ای که بیشترین نوع مصرف آن به صورت قهوه است. بنابراین اگر از کسی شنیدید که بدون قهوه نمی تواند زندگی کند فکر نکنید که شوخی می کند! البته این موضوع چندان بد و خطرناک نیست. هم کافئین و هم نوشیدن قهوه دارای فواید زیادی برای بدن هستند. البته نباید در مصرف آنها زیاده روی شود اما مصرف معتدل آنها می تواند برای ما مفید باشد.

چرا قهوه ساکوئلا گرن گوستو؟

دانه های با کیفیت، رایحه دلنشین، استفاده راحت، و کافئین زیاد سبب شده تا این قهوه جزء قهوه های پر طرفدار شود. نوشیدن قهوه دارای فواید زیاد و اثبات شده ای برای بدن و روان است. اگر روز خود را با نوشیدن فنجانی قهوه ساکوئلا شروع کنید اولین اتفاقی که می افتد این است که کافئین، جذب جریان خون شده و از این طریق به سمت مغز حرکت کرده و در آنجا انتقال دهنده عصبی آدنوزین را مسدود می کند. که مسدود شدن آن برابر است با افزایش انتقال دهنده های عصبی دیگر مانند نور اپی نفرین و دوپامین و در نتیجه روز خود را با انرژی و نشاط بیشتری آغاز خواهید کرد. همچنین قهوه می تواند از زوال عقل یا آلزایمر و پارکینسون جلوگیری کند. تاثیر مثبت قهوه در پیشگیری از انواع سرطان مانند سرطان کبد، روده و پوست اثبات شده است. از بدن درد بعد از ورزش یا فعالیت شدید بدنی رنج می برید؟ مصرف قهوه پیش از شروع فعالیت و ورزش نه تنها به شما انرژی بیشتری می دهد، بلکه پس از آن نیز از شما مراقبت می کند. دو فنجان قهوه بنوشید و شاهد اثر معجزه آسای آن در برطرف کردن درد عضلات باشید. پژوهش ها روی افرادی که پس از ورزش شدید قهوه می نوشند نشان داده اند که نوشیدن دو فنجان قهوه دمی پس از ورزش و فعالیت شدید بدنی، درد به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. پژوهش های زیادی نشان داده اند که قهوه، حافظه، حالت، سرعت واکنش، هوشیاری و عملکرد شناختی عمومی را افزایش می دهد. بنابراین قهوه علاوه بر افزایش سطح انرژی، به نوعی باعث بالا رفتن میزان هوش نیز می شود.

خرید دان قهوه ساکوئلا

برای خرید بسته یک کیلویی این محصول خوشمزه می توانید به فروشگاه های سطح شهر یا فروشگاه های اینترنتی معتبر دارای نماد الکترونیکی مانند دایاسنتر مراجعه کنید.

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر
نظرات