گیزیا gizzia

برند گیزیا برندی معتبر مربوط به کشور ترکیه می باشد که سال هاست در زمینه تولید ادویه جات و چاشنی های مختلف فعالیت می کند. گیزیا انواع ادویه جات از چاشنی های ساده و خالص مانند نمک و فلفل گرفته تا ادویه های ترکیبی مانند فلفل سیاه و نمک صورتی، ادویه نمک دریا، فلفل سیاه و رزماری، و نیز ادویه های مخصوص غذا مانند ادویه پیتزا و... را تولید می کند. برند گیزیا با تولید ادویه های ترکیبی گامی بلند در راستای آسان کردن آشپزی برداشت. استفاده از ادویه جات و چاشنی های مختلف، راهی برای تهیه خوراکی خوشمزه از مواد غذایی ساده است. همچنین استفاده از ادویه های ترکیبی کمک می کند تا زمان کمتری را برای پخت غذا مصرف کنید. زیرا دیگر نیازی به اندازه گیری تک تک ادویه های مصرفی ندارید. گیزیا حتی برای پیش غذا و فست فودها نیز ادویه دارد. چاشنی سالاد فیکس و چاشنی سالاد و سبزیجات، ترکیبی خاص از موادی هستند که طعمی جدید و عالی به سالاد می دهند. ادویه غذاهای دریایی حاوی موادی است که هم بوی نامطبوع ماهی و میگو را از بین می برد و هم مزه آن را بهتر می کند. ادویه مخصوص پیتزا و ادویه استیک نیز برای طرفداران غذاهای فانتزی و فست فود، محصولی آشناست.


این برند از مواد درجه یک و با کیفیت برای تولید محصولاتش استفاده می کند. این امر سبب می شود علاوه بر مزه بهتر، ارزش غذایی خوراک شما نیز افزایش یابد.


محصولات این برند معتبر کشور ترکیه، در داخل ایران بسته بندی شده و به فروش می رسند. دایاسنتر، فروشگاه اینترنتی ادویه جات خارجی، پخش این محصولات به صورت عمده و خرد را در داخل کشور بر عهده دارد. در هر کجای ایران که باشید می توانید هر کدام از محصولات مورد نظرتان را سفارش دهید و پس از دریافت سریع آن در محل مورد نظر، وجه آن را به مامور پست بپردازید.

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر