سایه چشم میبلین بورگاندی بار

"DC5337"

محصولات جدید

Maybelline The Burgundy Bar Eyeshadow Palette

جزییات بیشتر

بعدا می خرمش

پرداخت شما:195,000 تومان

میبلین MAYBELLINE

ارسال سریع
ارسال رایگان
پرداخت در محل
هفت روز ضمانت

مشخصات

  • پالت سایه چشم

  • مدل : بورگاندی بارThe burgundy bar

  • برند : میبلین Maybelline

  • 12 رنگ

  • رنگ های مات و براق

  • جنس سایه ها پودری منسجم و نرم

  • مخصوص آرایش چشم

  • کشور مبدا : ایتالیا

  • دارای مجوز بهداشت

  • کد بهداشت : 223

اطلاعات بیشتر

 سایه چشم میبلین یکی از محصولات بسیار پر طرفدار از برند با کیفیت میبلین است که شامل دوازده رنگ مات و براق بسیار زیبا میباشد هر کدام از این دوازده رنگ جلوه ای بی نظیر به چشمان شما میبخشند و هرکدام از رنگ های  سایه چشم میبلین بر روی پوست رنگی منحصر بفرد ایجاد میکند. بافت رنگ های پالت بورگاندی بار بسیار نرم و سبک بوده و بر روی پلک به هیچ عنوان حس سنگینی ایجاد نمیکند همچنین وقتی از رنگ های سایه چشم میبلین بورگاندی بار بر روی پلک استفاده میکنید اصلا حالت پودری نشان نمیدهد و به هیچ عنوان زیر چشم ریزش ندارد. در طول میهمانی و یا در طول روز زمانی که از پالت سایه چشم میبلین استفاده میکنید با خیال راحت از زیبایی چشم هایتان لذت ببرید و به جذابیت و گیرایی چشمهایتان با وجود رنگ های پالت میبلین اعتماد کنید.پالت بورگاندی بار میبلین شامل دوازده رنگمات و براق است که میتوانید هر کدام از رنگ ها را به تنهایی و یا با ترکیب چند رنگ استفاده کنید. رنگ های شاین و براق پالت بورگاندی بار برای میهمانی های شب و آرایش های نیمه سنگین بسیار مناسب هستند و رنگ های مات زیبایی بخش چشمهایتان به صورت روزانه خواهند بود. بهتر است برای استفاده از رنگ های پالت سایه چشم میبلین از براش مخصوص سایه چشم استفاده کنید.


راهنمای خرید پالت سایه چشم میبلین


برای خرید سایه چشم بهتر است که مواردی را در نظر داشته باشید. مثلا باید توجه داشته باشید که در پالت سایه چشم مورد نظرتان حتما رنگ هایی که با پوست شما سازگاری دارد وجود داشته باشد. برای مثال اگر بانویی با پوست بسیار تیره پالتی را انتخاب کند که تمام رنگ هایش رنگ های سرد و روشن هستند فقط برای برخی آرایش ها میتوانند از پالتشان استفاده کنند. بنا بر این ترکیب رنگی پالت سایه چشم و تناسبش با نوع رنگ پوست بسیار مهم است. مورد دوم این است که رنگ ها حالت پودری نداشته باشند و زیر چشم پخش نشوند. مورد بعدی ضد حساسیت بودن جنس رنگا و سنگین نبودن آنهاست. بهتر است جنس پالت به صورتی باشد که رنگ ها سبک با بافتی نرم باشند. مورد بسیار مهم بعدی قیمت پالت سایه چشم مورد نظرتان است در اینجا به شما پیشنهاد میکنیم که  پالت سایه چشم میبلین را خریداری کنید زیرا که با وجود تمامی محاسنی که دارد از قیمت بسیار مناسب و باور نکردنی برخوردار است. خرید پالت سایه میبلین میتواندیکی از بهترین و لذتبخش ترین خرید ها برایتان باشد چرا که میتوانید با قیمتی بسیار باورنکردنی و مناسب به همراه کیفیتی بینظیر داشته باشید.

این پالت سایه چشم میبلین شامل رنگ های کرم قهوه ای شاین و رنگ های قرمز زرکی شاین  در کنار یکدیگر میباشد. میتوانید برای طراحی سایه چشم اول به صورت کاملا فرضی پلک را به سه قسمت تقسیم کنیدو از قسمت داخلی به خارجی به ترتیب از یک رنگ روشن برای گوشه داخلی چشم استفاده کرده و تا بخش میانی پلک بلند کنید. سپس از یک رنگ تیره تر استفاده کنید و قسمت برجسته پلک که همان بخش وسطی چشم میباشد را به آن رنگ آغشته کرده و به قدری آرام براش را روی این قسمت بکشید که رنگ روشن گوشه داخلی چشم را تیره نکند. پس از آن از یک رنگ شاین تیره برای گوشه خارجی چشم استفاده کنید. دقت کنید که برای استفاده از رنگ های شاین و برای فیکس شدن این رنگ ها بر روی پوست بهتر است که به صورت ضربه زدن رنگ را بر پشت پلک بگذارید و قلم را کمتر بر روی رنگ بکشید. با این روش میتوانید یک سایه چشم حرفه ای را با این پالت منحصر بفرد طراحی کنید. این پالت دوازده رنگ با داشتن براش مخصوص به شما این امکان را میدهد که طراحی سایه را بسیار حرفه ای و البته آسانتر انجام دهید.

نظرات

محصولات بازدید شده