رول ضد تعریق مردانه لورآل Fresh Extreme نمایش بزرگتر

رول ضد تعریق مردانه لورآل Fresh Extreme

"DC5069"

محصولات جدید

جذب و ماندگاری بسیار بالا

جزییات بیشتر

بعدا می خرمش

پرداخت شما:77,000 تومان

لورال LOREAL

ارسال سریع
ارسال رایگان
پرداخت در محل
هفت روز ضمانت

مشخصات

  • رول ضد تعریق

  • برند: لورآل Loreal

  • مناسب آقایان

  • رایحه خنک

  • فاقد الکل

  • جذب بسیار بالا

  • ماندگاری بالا

  • دارای مجوز از سازمان غذا و دارو

  • مجوز بهداشت: 3600521848289

اطلاعات بیشتر

رول ضد تعریق مردانه لورآل Fresh Extreme

جذب و ماندگاری بسیار بالا


دئودورانت نوعی خوشبو کننده است که برای  از بین بردن بوی بد عرق استفاده می شود.
عوامل متعددی در عرق کردن ما اثر دارند. دمای افزایش یافته بدن بدلیل فعالیت جسمانی و یا دمای بالای هوا می‌تواند کل بدن را دچار تعریق کند. این نوع عرق کردن به منظور تنظیم دمای بدن با افت گرمایی تبخیری صورت می‌گیرد. عرق توسط غدد عرق اکرین رها می‌شود و اساساً دارای آب و نمک است.
بدلیل تنش عاطفی یا روانی نیز ممکن است عرق کنید. در این صورت، بیشتر زیربغل، کف پا، کف دست و پشانی عرق می‌کند.دئودورانت‌ها با باکتری‌هایی که مسئول تولید بوی بدن هستند مبارزه می‌کنند. دارای فعال‌های بوزدایی هستند که مانع رشد باکتری می‌شوند یا حتی تعداد باکتری‌ها را در زیر بغل کاهش می‌دهند. مهم‌ترین چیزی که در این دئودورانت وجود دارد ماندگاری بالای آن است. این محصول 48 ساعت ماندگاری دارد  و رایحه‌ی آن قوی و خنک است. نکته‌ی مهم دیگر این است که این تئودورانت تا دمای 45 درجه تاثیر خود را حفظ می‌کند. در نتیجه یکی از بهترین زمان‌های استفاده آن می‌تواند زمان‌هایی باشد که به باشگاه می‌روید. همانطور که می‌دانید هنگام ورزش درجه حرارت شما بالا می‌رود و اصلا خوشایند نیست در یک فضای عمومی بوی عرق شما در فضا بپیچد.
رول ضد تعریق مردانه لورآل Fresh Extreme با قابلیت جذب بسیار بالا بدن را خشک نگه می دارد و مانع از رطوبت و تعریق می شود. رایحه بسیار خوشبو این دئورولان حس تازگی و خنکی به بدن می بخشد. این محصول فاقد الکل است و ماندگاری بالایی دارد.

چند نکته‌ی اساسی در مورد استفاده از این محصول:

دقت کنید اگر پوست شما زخم شده یا دارای جراحت است  مثلا پس از اصلاح که پوست شما اغلب ملتهب و حساس است،  بهتر است اندکی صبر کنید و نباید فورا از این محصول استفاده کنید.

دئودورانت را بر روی پوست تمیز زیر بغل استفاده کنید. کمی اجازه دهید خشک شود، سپس لباس بپوشید.

اگرچه بیشترین کاربرد این دئودورانت برای زیربغل‌هاست، اما اگر پوست بدن شما چرب است و زیاد عرق می‌کنید یا در ماه‌های گرم تابستان در جاهای دیگری از بدن خود، مانند پشت زانوها یا ران‌ها نیز می‌توانید از این محصول استفاده کنید.

نظرات

محصولات مشابه

محصولات بازدید شده