رول دئودورانت ضد عرق Stress Resist لورآل Loreal Men Expert stress resist Deodorant 48h Roll-On نمایش بزرگتر

رول دئودورانت ضد عرق Stress Resist لورآل Loreal Men Expert stress resist Deodorant 48h Roll-On

"DC5068"

جلوگیری از تعریق تا دمای 45 درجه

جزییات بیشتر

بعدا می خرمش

پرداخت شما:89,000 تومان

لورال LOREAL

ارسال سریع
ارسال رایگان
پرداخت در محل
هفت روز ضمانت

با خرید حداقل 1 عدد از این محصول، مقدار 8 امتیاز دریافت خواهید کرد.
خروج

رول دئودورانت ضد عرق Stress Resist لورآل Loreal Men Expert Stress Resist Deodorant 48h Roll-On

جلوگیری از تعریق تا دمای 45 درجه


دئودرانت ها نوعی خوشبو کننده هستند که برای  از بین بردن بوی بد عرق استفاده می شود.
عوامل متعددی در عرق کردن ما اثر دارند. دمای افزایش یافته بدن بدلیل فعالیت جسمانی و یا دمای بالای هوا می‌تواند کل بدن را دچار تعریق کند. این نوع عرق کردن به منظور تنظیم دمای بدن با افت گرمایی تبخیری صورت می‌گیرد. عرق توسط غدد عرق اکرین رها می‌شود و اساساً دارای آب و نمک است.
دئودورانت ضد عرق ترمیک رسیست لورال Loreal Thermic Resist ، با استفاده از تکنولوژی فوق جاذب از مرطوب شدن زیر بغل و ایجاد حس ناخوشایند آن و ایجاد بوی نامطبوع عرق حتی در دماهای بالا (45درجه) جلوگیری می کند. این اسپری دارای رایحه قوی مردانه و بدون رنگ و مواد نگهدارنده می باشد و همچنین سازگاری با پوست توسط متخصصین پوست در آزمایشگاه های بین المللی تایید شده است.دئودورانت ضد عرق ترمیک رسیست لورال Loreal Thermic Resist با ماندگاری و محافظت 48 ساعته در حجم 150 میلی لیتر تا ساعت‌ها از ایجاد تعریق جلوگیری می‌کند و رایحه‌ اسپرت آن مورد پسند بیشتر آقایان است.
دئودورانت‌ها با باکتری‌هایی که مسئول تولید بوی بدن هستند مبارزه می‌کنند. دارای فعال‌های بوزدایی هستند که مانع رشد باکتری می‌شوند یا حتی تعداد باکتری‌ها را در زیر بغل کاهش می‌دهند. مهم‌ترین چیزی که در این دئودورانت وجود دارد ماندگاری بالای آن است. این محصول 48 ساعت ماندگاری دارد  و رایحه‌ی آن قوی و خنک است. نکته‌ی مهم دیگر این است که این تئودورانت تا دمای 45 درجه تاثیر خود را حفظ می‌کند. در نتیجه یکی از بهترین زمان‌های استفاده آن می‌تواند زمان‌هایی باشد که به باشگاه می‌روید. همانطور که می‌دانید هنگام ورزش درجه حرارت شما بالا می‌رود و اصلا خوشایند نیست در یک فضای عمومی بوی عرق شما در فضا بپیچد.


چند نکته‌ی اساسی در مورد استفاده از این محصول:

دقت کنید اگر پوست شما زخم شده یا دارای جراحت است  مثلا پس از اصلاح که پوست شما اغلب ملتهب و حساس است،  بهتر است اندکی صبر کنید و نباید فورا از این محصول استفاده کنید.

دئودورانت را بر روی پوست تمیز زیر بغل استفاده کنید. کمی اجازه دهید خشک شود، سپس لباس بپوشید.

اگرچه بیشترین کاربرد این دئودورانت برای زیربغل‌هاست، اما اگر پوست بدن شما چرب است و زیاد عرق می‌کنید یا در ماه‌های گرم تابستان در جاهای دیگری از بدن خود، مانند پشت زانوها یا ران‌ها نیز می‌توانید از این محصول استفاده کنید.

  • رول دئودورانت

  • برند: لورآل Loreall

  • مدل: Stress Resist

  • بدون ایجاد لک

  • خوشبو کننده

  • جلوگیری از مرطوب شدن زیر بغل

  • ماندگاری 48 ساعته