دئودورانت مردانه کول پاور لورال loreal cool power 48h anti perspirant نمایش بزرگتر

رول دئودورانت مردانه کول پاور لورال loreal cool power 48h anti perspirant

"DC5067"

ماندگاری 48 ساعته

جزییات بیشتر

بعدا می خرمش

پرداخت شما:75,000 تومان

لورال LOREAL

ارسال سریع
ارسال رایگان
پرداخت در محل
هفت روز ضمانت

با خرید حداقل 1 عدد از این محصول، مقدار 7 امتیاز دریافت خواهید کرد.
خروج

دئودورانت مردانه کول پاور لورال Loreal Cool Power 48h Anti Perspirant

ماندگاری 48 ساعته

دئودورانت ها نوعی خوشبو کننده هستند که برای  از بین بردن بوی بد عرق استفاده می شود.
عوامل متعددی در عرق کردن ما اثر دارند. دمای افزایش یافته بدن بدلیل فعالیت جسمانی و یا دمای بالای هوا می‌تواند کل بدن را دچار تعریق کند. این نوع عرق کردن به منظور تنظیم دمای بدن با افت گرمایی تبخیری صورت می‌گیرد. عرق توسط غدد عرق اکرین رها می‌شود و اساساً دارای آب و نمک است.

دئودورانت مردانه کول پاور اورآل محصولی بی نظیر با رایحه چوبی و نعنا می باشد که تا 48 ساعت پوست شما را با طراوت و شاداب نگاه می دارد همچنین از ایجاد بوی بد بر روی بدن جلوگیری می نماید. این دئودورانت تاثیر طولانی مدتی بر روی پوست دارد و تعریق بدن را کنترل می نماید. دئودورانت مردانه کول پاور اورآل دارای مواد میکرو کاپتورز می باشد که فورا جذب پوست گردیده و موجب ایجاد چسبناکی و رطوبت بر روی پوست نمی گردد.
دئودورانت مردانه کول پاور اورآل پوست شما تا 48 ساعت خوشبو و با طراوت بوده همچنین این محصول از ایجاد بوی نامطبوع عرق بر روی بدن نیز جلوگیری می نماید.دئودورانت‌ها با باکتری‌هایی که مسئول تولید بوی بدن هستند مبارزه می‌کنند. دارای فعال‌های بوزدایی هستند که مانع رشد باکتری می‌شوند یا حتی تعداد باکتری‌ها را در زیر بغل کاهش می‌دهند. مهم‌ترین چیزی که در این دئودورانت وجود دارد ماندگاری بالای آن است. این محصول 48 ساعت ماندگاری دارد  و رایحه‌ی آن قوی و خنک است. نکته‌ی مهم دیگر این است که این تئودورانت تا دمای 45 درجه تاثیر خود را حفظ می‌کند. در نتیجه یکی از بهترین زمان‌های استفاده آن می‌تواند زمان‌هایی باشد که به باشگاه می‌روید. همانطور که می‌دانید هنگام ورزش درجه حرارت شما بالا می‌رود و اصلا خوشایند نیست در یک فضای عمومی بوی عرق شما در فضا بپیچد.


چند نکته‌ی اساسی در مورد استفاده از این محصول:

دقت کنید اگر پوست شما زخم شده یا دارای جراحت است  مثلا پس از اصلاح که پوست شما اغلب ملتهب و حساس است،  بهتر است اندکی صبر کنید و نباید فورا از این محصول استفاده کنید.

دئودورانت را بر روی پوست تمیز زیر بغل استفاده کنید. کمی اجازه دهید خشک شود، سپس لباس بپوشید.

اگرچه بیشترین کاربرد این دئودورانت برای زیربغل‌هاست، اما اگر پوست بدن شما چرب است و زیاد عرق می‌کنید یا در ماه‌های گرم تابستان در جاهای دیگری از بدن خود، مانند پشت زانوها یا ران‌ها نیز می‌توانید از این محصول استفاده کنید.

  • دئودورانت مردانه

  • برند: لورآل Loreal

  • مدل: کول پاور

  • ضد تعریق

  • دارای رایحه نعنا و چوب

  • جذب سریع

  • ایجاد طراوت و شادابی

  • عدم ایجاد چسبندگی

  • شماره پروانه بهداشتی: 2396236495373376