پالت کانتور لب کالر دراما میبلین Maybelline Lip Contour Palette نمایش بزرگتر

پالت کانتور لب میبلین کالر دراما

"DC5064"

Maybelline Lip Contour Palette

جزییات بیشتر

با خرید حداقل 1 عدد از این محصول، مقدار 2,300 تومان پاداش باشگاه مشتریان دریافت خواهید کرد.
خروج

پرداخت شما:230,000 تومان

میبلین MAYBELLINE


مشخصات
  • پالت کانتور لب

  • برند: میبلین Maybelline

  • مدل: Crimson Vixen

  • شامل پرایمر، خط لب، رژ لب و هایلایتر

  • سه رنگ خیره کننده خط لب

  • دارای بافت مات

  • جلوگیری از خشکی لب

  • دارای رنگدانه های غنی

اطلاعات بیشتر

پالت کانتور لب کالر دراما میبلین Maybelline Lip Contour Palette

طراحی شده از چهار قسمت جهت آرایش لبی حرفه ای


پالت جدید میبلین طراحی شده از چهار قسمت جهت آرایش لبی حرفه ای و کامل می باشد که شامل, پرایمر , خط لب , رژلب و هایلایتر می باشد.پالت آرایشی میبلین کالر دراما به خاطر طیف رنگی زیاد با رنگدانه های غنی و جذاب داری بافت کرمی و مات می باشد و روی لب اصلاً خشک به نظر نمی رسد بنابراین باعث مرطوب شدن لب ها و مانع از پوسته پوسته شدن لب می شود و جلوه ای بسیار زیبا به آرایش شما می بخشد.پالت آرایشی میبلین دارای اپلیکاتور خاص می باشد که در استفاده از رژلب کار شما را بسیار راحت می کند می توان قبل از استفاده از این پالت از پرایمر بر روی لب های خود جهت ماندگاری بالا استفاده کرد و همچنین پرایمر موجود در آن که در سمت چپ آن قرار گرفته از لکه و چین و چروک لب جلوگیری می کند و لب ها را جوان تر نشان می دهد.
افراد زیادی هستند که تنوع طلب اند و دوست دارند همیشه از هر رژلب چند نوع با طیف رنگی بسیار داشته باشند برای داشتن رژلب های با طیف رنگی بسیار باید مقدار زیادی را هزینه خرید آن ها کنند که گاهی اوقات این امر در مقیاس بیشتر امکان پذیر نیست پالت آرایشی رژلب و کانتور لب میبلین کالر دراما کالباسی، توانسته شما را در داشتن طیف رنگی گسترده بی نیاز کند .

شیوه استفاده از پالت آرایشی رژلب و کانتور لب میبلین کالر دراما :

مرحله اول
سمت چپ پالت پرایمر لب می باشد که قبل از استفاده روی لب زده می شود پرایمر باعث می‌شود رژ زمان طولانی تری دوام بیاورد و از بیرون زدن آن ها از محدوده‌ مطلوب و همچنین از لکه و چروک شدن رژلب جلوگیری می‌کند و آرایش لب را مات می کند هم‌چنین دارای خواص ضد چروک هستند که لب ها را جوان تر نشان می‌دهند.
مرحله دوم
قسمت دوم پالت خط لب ها هستند که متناسب با رنگ رژ لب ها و کمی تیره تر و بسیار مات و زیبا هستند.
 مرحله سوم
در قسمت سوم رژ لب ها قرار دارن که مثل خط لبها در سه رنگ هستند و با براش مخصوص زده می شوند.
مرحله چهارم
هایلایتر در قسمت آخر قرار دارد که باعث زیبایی و جذابیت بسیار زیاد آرایش لب می شود و می توانید با آن رژ لب های با رنگ های روشنتر و تیره تر درست کنید که باعث حجم و زیبایی بسیار زیادی می شوند.

معرفی برند:
میبلین Maybelline اولین شرکت تولید کننده ریمل در دنیا ؛در سال 1915 در شیکاگو شکل گرفت. یک جوان 19 ساله به نام " تام لایل ویلیامز" این برند را پایه گذاری کرد؛ چیزی که توجه ویلیامز را به خود جلب کرد ترکیبی از وازلین و ذغال بود که خواهرش میبل برای تیره کردن مژه هایش از آن استفاده می کرد. ویلیامز با ایده گرفتن از این ترکیب جادویی اولین ریمل رو با نام خواهرش به دنیا معرفی کرد. حالا میبلین برند شماره یک لوازم_آرایش دنیاست واز سال 1996 این برند به عنوان زیر مجموعه ای از برند اورآل قرار گرفت و این اتفاق بازارهای فروش اورآل را بیشتر کرد.

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر
نظرات

محصولات بازدید شده