صابون پشن فروت فا Fa Inspiring Passion Fruit نمایش بزرگتر

صابون پشن فروت فا 175 گرمی

"DC5032"

Fa Inspiring Passion Fruit

جزییات بیشتر

بعدا می خرمش

پرداخت شما:18,500 تومان

فا Fa
با خرید حداقل 1 عدد از این محصول، مقدار 185 تومان پاداش باشگاه مشتریان دریافت خواهید کرد.
خروج

ارسال سریع
ارسال رایگان
پرداخت در محل
هفت روز ضمانت

خروج

صابون پشن فروت فا 175 گرمی Fa Inspiring Passion Fruit

دارای pH متعادل با پوست


پاکسازی پوست علاوه بر تأمین سلامتی آن موجب زیبایی ظاهری هم می­شود. آلودگی­های پوستی از جمله غبار، دوده موجود در هوا، عرق، مواد ناشی از تجزیه سموم، باقی­مانده مواد آرایشی که قبلا استفاده شده و مواد دیگر موجود در هوا که برحسب موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی متفاوت است، باید از روی پوست پاک شوند. این مواد به لایه چربی نازک روی سطح پوست می­چسبند و به دلیل قرار گرفتن این آلودگی­ها درون لایه چربی پوست، شستن آن با آب به تنهایی کافی نیست. چون چربی آب را دفع می­کند، آب قادر به برداشتن و تمیز کردن لایه چربی روی پوست (حاوی ذرات آلودگی)، نیست. زیرا همان طور که می­دانید آب به تنهایی نمی­تواند روغن یا چربی را پاک کند. بنابراین استفاده از صابون برای تمیز کردن مؤثر لایه چربی روی سطح پوست که حاوی آلودگی می­باشد، لازم است.

این صابون فا، باعث شادابی و طراوت پوست می‌شود و صابونی از پشن فروت passionfruit است که کاملا کرمی، طبیعی و محافظ پوست است. از این صابون می‌توان برای شستن صورت از آلودگی‌ها و آرایش استفاده کرد. به طوری که، از رطوبت و نرمی پوست محافظت می‌کند.
صابون فا پشن فروت 175 گرمی، انتخابی هوشمندانه برای مراقبتی تمام ‌و کمال از پوست صورت است. این صابون هم برای بانوان و هم آقایان مناسب بوده و خنک کننده پوست، ضد خشکی پوست، پاک کننده آلودگی های پوست، و تحت لیسانس SCHWARZKOPF آلمان است.
صابون کرمی فا علاوه بر اینکه قدرت پاک کنندگی خوبی دارد، آبرسان پوست است و مانع ازبین رفتن رطوبت طبیعی پوست می شود و باعث شادابی و لطافت پوست می گردد . هم چنین استفاده پی در پی از این صابون باعث از بین رفتن لکه های تیره ایجاد شده روی پوست می گردد.
گلیسرین به دلیل خاصیت نرم کنندگی و مرطوب کنندگی اش به خوبی می تواند از چین و چروک پوست پیشگیری کرده و پوست را نرم و جوان و شاداب نگه دارد.

  • صابون

  • برند: فا FA

  • حاوی عصاره میوه پشن فروت برای تسکین پوست

  • مرطوب کننده

  • نرم کننده پوست

  • رایحه مطبوع

  • ph متعادل