قند رژیمی جینا GINA بسته 1200 عددی نمایش بزرگتر

قند رژیمی جینا GINA بسته 1200 عددی

"DC4417"

شیرین کننده رژیمی جینا بر پایه سیکلامات سدیم و سدیم ساخاراین مناسب افراد دیابتی محصول اتریش

جزییات بیشتر

بعدا می خرمش

قیمـت:85,000 تومان

تخفیف:6,000 تومان


پرداخت شما:79,000 تومان

با خرید حداقل 1 عدد از این محصول، مقدار 790 تومان پاداش باشگاه مشتریان دریافت خواهید کرد.
خروج

ارسال سریع
ارسال رایگان
پرداخت در محل
هفت روز ضمانت

قند رژیمی جینا یک محصول کاملا بینظیر است که برای افراد مختلف مناسب است. معمولا افرادی که دچار بیماری دیابت هستند و یا افرادی که ورزشکار هستند و در رژیم ها و دوره های خاص بدنسازی قرارمیگیرند از سوی پزشک و یا مربی ورزشی خود منع خوردن قند معمولی را دارند. اما علاقه به خوردن شیرینی جات و طعم شیرین یکی از علاقه مندی هاییست که از ابتدا تا کنون با انسان همراه بوده و هست و خواهد بود. از این رو افرادی که از خوردن قند شیرین منع شده اند به صورت ذهنی و عصبی برای خوردن قند تحریک خواهند شد. اما اینگونه افراد میتوانند بجای خوردن قند بسیار مضر که سبب افزایش قند خون و همچنین چاقی بیش از حد میشود از قند رژیمی جینا استفاده کنند. این قرص های کوچک و سفید رنگ بسیار شیرین هستند و میتوان فقط با یکی از این قرص های کوچک تلخ ترین چای ها را نیز شیرین و خوش مزه کرد و یا حتی میتوانید از این قرص های شیرین کننده برای شیرین و خوشمزه کردن قهوه نیز استفاده کرد. این قرص ها کاملا بدون ضرر بوده و هیچ عوارضی برای افراد ایجاد نخواهند کرد. برخی به اشتباه فکر میکنند که این قرص ها از مواد مصنوعی و مضر تشکیل شده اند اما باید بدانید که این قرص ها نیز با ماده قندی ساخارین تولید شده اند که فقط طعم شیرین دارد اما هیچ گونه قند مضری در آن وجود ندارد.

شیرین کننده های مصنوعی جایگزین‌های صنعتی برای شکر می‌باشند‌. زیاده‌روی در مصرف شکر معمولی و افزایش وزن ناشی از آن ودیابت، عاملی شد تا تولید و استفاده از این گونه شیرین کننده‌ها در صنعت غذا آغاز شود‌.  بر خلاف شکر، شیرین‌کننده‌های مصنوعی در تخریب دندان‌ها اثر چندانی ندارند. شیرین‌کننده‌های مصنوعی هیچ کالری را به رژیم غذایی اضافه نمی‌کنند و در واقع در مقایسه با شکر میزان خیلی کمتری از آنها برای شیرین کردن استفاده می‌شود‌.

 
ویژگی ها:

  • شیرین کننده رژیمی برپایه سیکلات سدیم وسدیم خاربن
  • مناسب افراد رژیمی ودیابتی

قند های رژیمی چه نوع محصولاتی هستند و چرا از این قند ها استفاده میشود ؟ این یک سوال بسیار مهم برای تمامی افرادیست که برای اولین بار میخواهند از قند های رژیمی استفاده کنند. تمامی انسانها به صورت ناخداگاه نسبت به شیرینی جات و خوردن و نوشیدن خوراکی های شیرین تمایل دارند و این تمایل ممکن است بسیار زیاد و یا بسیار کم باشد اما به هر حال طعم شیرین یکی از طعم های مورد علاقه افراد مختلف است. دربدن هر فرد هورمونی به نام انسلین ترشح میشود که با تاثیر مستقیم بر روی سلول های کبد باعث میشود که کبد قند موجود در خون را جذب و ذخیره کند تا به عنوان سوخت به ماهیچه های مختلف بدن برساند. حال اگر روزانه مقدار زیادی مواد قندی را وارد بدن کنیم باعث اختلال در کارکرد هورمون انسلین و در نتیجه ابتلا به بیماری بسیار خطرناک دیابت و یا همان قند خون میشود. تولید و انباشته شدن بیش از حد قند در بدن میتواند موجب چاقی بیش از حد و بیماری قند خون شود به همین دلیل است که بشریت به این فکر افتاد که بتواند با ایجاد طعم شیرین اما بدون مواد قندی از ابتلا به اختلالات انسلین و ابتلا به چاقی و بیماری دیابت جلوگیری کند. از این رو دانشمندان قرص های کوچکی را ساختند که به هیچ عنوان مواد قندی ندارد اما طعم شیرینی دارد و میتواند حس علاقه ما به خوردن مواد و نوشیدنی های قندی را ارضا کند. شما میتوانید با استفاده از یک قرص قند رژیمی جینا در چای یا قهوه طعمی بسیار شیرین و خوشمزه را احساس کنید بدون آن که مواد قندی پر زیان را به بدنتان وارد کرده باشید. برند جینا سالهاست که این قرص ها را تولید میکند و در بین افراد مبتلا به دیابت و یا ورزشکاران که از دوره های غذایی خاصی استفاده میکنند محبوبیتی بسیار بینظیر دارد.این قند ها را میتوانید داخل هر نوشیدنی تلخی بریزید تا بسیار شیرین و خوش مزه شود. این قند ها به راحتی قابل حل شدن هستند.

شاید بارها برایتان سوال شده باشد که قند های رژیمی برای چه کسانی مناسب هستند و یا این که چه کسانی میتوانند از قند های رژیمی استفاده کنند. یا ساید سوال شده باشد که این قند ها برای کودکان نیز مناسب است یا خیر. و یا حتی این که قند های رژیمی فقط برای مصرف افرادیکه دچار بیماری دیابت یا همان قند خون هستند ساخته شده یا تمامی افراد میتوانند از این قند ها استفاده کنند. امروز با مطالعه تنها همین متن کوتاه میتوانید به جواب تمام سوالات خود دست یابید. این قند ها از ماده ای با نام ساخارین درست شده اند. این ماده به هیچ عنوان برای بدن ضرر نخواهد داشت و میتوانید به راحتی از این قند های رژیمی بسیار کوچک برای شیرین کردن نوشیدنی های خود مانند قهوه های تلخ و یا چای استفاده کنید. حتی کودکان نیز میتوانند از این قند های کوچک میل کنند اما از آنجایی که حتی ساخارین هم با مصرف زیاد از حد ممکن است آسیب هایی به همراه داشته باشد بهتر است که به میزان کم از این قند استفاده کنید. بیشتر ورزشکاران و افرادی که بادی بیلدینگ و یا همان بدنسازی کار میکنند برای دوره های رژیم خود بجای مصرف شیرینی از این قند ها و یا حتی شکلات هایی که با این قند های رژیمی ساخته شده است استفاده میکنند تا علاوه بر مزه کردن طعم شیرین و احساس رضایتشان از خوشمزه بودن نوشیدنی و یا خوراکی شیرینی که میل میکنند قندی سالم نیز به بدنشان رسیده باشد و با مصرف شکر سفید و یا قند معمولی دچار اضافه وزن نشوند. سوالی دیگری نیز برای همگان بوجود می آید و آن هم چیزی نیست جز این که مصرف این قند برای افراد سالم و غیر دیابتی ایجاد مشکل خواهد کرد یاخیر. باید بگوییم که این قند ها به هیچ عنوان برای افراد سالم ضرر ندارد و باعث اختلال ترشح انسلین در بدن آنها نمیشود چرا که ساخارین نیز قندی طبیعی و برگرفته از طبیعت است که بسیار هم سالم است و جایگزین خوبی برای شکر و قند معمولیست.

خواص و عوارض قند رژیمی

در این مطلب تعریفی کلی از ساخارین خواهیم داشت. و جواب سوال هایی مانند این که ساخارین چیست و چه تفاوتی با قند طبیعی دارد خواهیم پرداخت. ساخارین نوعی شیرین کننده است که به صورت پودر و قرص عرضه میشود. سالهای بسیاریست که این شیرین کننده کشف شده و به شکل های گوناگون در اختیار بیماران دیابتی قرار میگیرد. ساخارین در صورتی که کاملا خالص باشد 400 برابر شکر شیرینی دارد. درسالهایی قبل از این شایعه ای مبنی بر سرطان زا بودن ساخارین و بطور کلی قند های رژیمی شده بود اما محققان آمریکایی با آزمایش هایی گوناگون و بسیار زیاد این نظریه اشتباه را رد کردند و به صورت علمی ثابت کردند که قند های رژیمی هیچ گونه مشکلی پیش نخوتهند آورد چرا که ساخارین ماده ای طبیعی بوده و بدون هیچ گونه جهش مولکولی میباشد. ساخارین اولین قند مصنوعی است که به صورت کاملا اتفاقی زمانی که فالبرگ شیمیدان معروف در حال انجام آزمایش روی ماده ای دیگر بود کشف شد. در طول جنگ جهانی دوم که مردم با کمبود شکر روبرو شدند استفاده از ساخارین بسیار رواج یافته بود. ساخارین بر خلاف شکر کالری بسیار کمتری دارد ولی شیرینی بسیر بیشتری دارد. این ماده امروزه به صورت قرص هایی در برند های گوناگونی همچون جینا که یکی از قدرتمند ترین و برترین برند ها در تولید قند رژیمی است تولید میشود. برند جینا یکی از معتبر ترین برند ها در تولید قند های رژیمی با ساخارین میباشد. محصولات این برند با بسته بندی هایی مناسب و بدور از هر گونه نم و قرار گرفتن در برابر هوا میلاشند که این کمک میکند تا قند رژیمی سالم بماند و تا آخرین قرص بتوانید کیفیت اولیه را احساس کنید. این قند ها به سرعت در چای و یا قهوه حل میشوند و به هیچ عنوان ته مانده و رسوب در فنجان باقی نمیگذارند. طعم تلخی نداشته و شیرینی دقیقا مانند طعم شیرین شکر را برایتان به ارمغان می آورند. علاوه بر افرادی که از بیماری دیابت رنج میبرند افراد دیگر هماند کسانی که برای لاغری از رزیم های غذایی خاصی پیروی میکنند نیز میتوانند از این قند ها استفاده کنند و همچنین ورزشکارانی که در دوره های بدنسازی هستند برای تنظیم سوخت و ساز بدن از قند کم کالری مانند قند جینا استفاده میکنند.

قند رژیمی خوب است یا بد ؟

این سوال بزرگترین دغدغه برای تمام افرادی است که از نظر پزشکی منع مصرف شکر دارند و نمیتوانند از شیرین کننده های طبیعی مانند شکر استفاده کنند از آنجایی که عموما افرادی که دچار بیماری دیابت هستند و نمیتوانند از قند و و شکر طبیعی استفاده کنند از نظر ذهنی نیز تمایلی بسیار زیادی به خوردن طعم های شیرین و شیرینی جات دارند نمیتوان از مصرف طعم شیرین محرومشان کرد بنابراین قند های رژیمی تولید شدند که نوعی قند مصنوعی و جایگزین شکر هستنداین قند ها از قند و شکر معمولی به مراتب شیرینتر هستند به دلیل شیرینی بالایی که دارند تنها یک قرص قند رژیمی براییک لیوان چای کافیست در صورتی که اگر می تواستید چایتان را با شکر شیرین کنید باید حد اقل دو قاشق مربا خوری شکر داخل چای می ریختید تا به این اندازه شیرین شود پس مصرف این قرص قند های مصنوعی پایین تر است. این قرص قند ها از قند های طبیعی بی ضرر مانند ساخارین تهیه شده اند بنا بر این خوردن آنها و جایگزین کردن آنها بجای شکر هیچ گونه ضرری ندارد و خوب است. استفاده از این قرص قند نیز باید حسابشده باشد و استفاده بی حساب از هر ماده ای ممکن است خطرناک باشد. اما اگر از قند رژیمی به میزان مناسب و متعادل استفاده کنید خوب است و هیچ زیانی به دنبال نخواهد داشت.

آیا قرص قند رژیمی به لاغری کمک می کند؟

قرص شیرین کننده جینا شریرینی چندین برابر بیشتر از شکر را دارد به همین دلیل است که افرادی به صورت خودسرانه برای کاهش وزن خود به سراغ مصرف چنین قرص هایی میروند. این قرص ها ضرری ندارند اما باید بدانید که افرادی که بدنشان سالم و در حالت طبیعی است و از بیماری دیابت رنج نمیبرند قطعا بدنشان و خصوصا مغزشان برای سوخت و ساز به مواد قندی طبیعی نیاز دارد و مصرف خودسرانه این قرص ها کمکی به لاغری آنها نخواهد کرد. قند این قرص های کوچک و سفید رنگ لاکتوز است. لاکتوز قند موجود در شیر است که با انجام فرایند هایی مخصوص روی این قند و ترکیب آن با مواد دیگر آن را تبدیل به قند رژیمی میکنند. بسیاری از افراد به علت نداشتن آنزیم مخصوصی که باعث هضم لاکتوز میشود را ندارند و به همین دلیل است که بدنشان به این آنزیم حساسیت نشان میدهد و باعث میشود حالت تهوع داشته باشند. اینگونه افراد برای مصرف قند رژیمی دچار استرس هستند و نگران این هستند که شاید بدنشان نسبت به این قرص ها نیز واکنش و حساسیت نشان دهد. البته مهم است که هر چیز غیر طبیعی و مصنوعی با تجویز و مشورت پزشک استفاده شود اما معمولا قرص قند رژیمی جینا برای اینگونه افراد مشکلی بوجود نمی آورد و میتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

تا امروز در مورد قرص قند رژیمی مطالب گوناگونی خواندیم و این که چه افرادی میتوانند از قرص شیرین کننده مصنوعی و یا همان قند مصنوعی استفاده کنند. اما هرگز به این اشاره نکردیم که اصلا بیماری دیابت چه بیماری است که برای کنترل میزان قند خوراکی در آن باید بجای قند و شکر از شیرین کننده های مصنوعی استفاده کرد. بدن ما به صورت طبیعی برای انجام سوخت و ساز نیاز به قند دارد که این قند را از مواد غذایی مانند انواع میوه ها و سبزیجات و همچنین انواع و اقسام خوراکی ها جذب میکند. اما در بیماری دیابت بدن افراد به صورت طبیعی نمیتواند تمام قند خوراکی ها را جذب کند و بخش زیادی از این مواد قندی با خون ترکیب میشود و باعث افزایش قند خون میشود. این بیماری انواع مختلفی دارد مانند دیابت نوع یک و دیابت نوع دو. در این مطلب به بررسی دیابت نوع یک میپردازیم. دیابت نوع یک دو اسم دارد اولی دیابت نوع یک و دومی دیابت وابسته به انسولین. این نوع از دیابت معمولا کمتر رایج است و به نوعی بیماری ژنتیکی است که هنوز هم بطور کامل شناسایی نشده است. این نوع از دیابت در بین کودکان و نو جوانان شایع تر است اما افراد در هر سنی میتوانند به این بیماری دچار شوند. از علائم این بیماری میتوان به تشنگی مداوم و تمایل به نوشیدن مایعات به صورت غیر طبیعی اشاره کرد. همچنین از دیگر علائم آن تکرر ادرار است. پس اگر تمایل بسیار زیادی به نوشیدنی داشتید و مدام حس عطش فراوان داشتید و از سوی دیگر دچار تکرر ادرار شدید بهتر است که از کنار این حالت ها به سادگی عبور نکنید و حتما برای تشخیص و چکاپ به یک پزشک مراجعه کرده و درخواست انجام تست دیابت کنید. این بیماری میتواند در اشتهای شما نیز تاثیر زیادی بگذارد و باعث پرخوری شود و همچنین در کنار آن کاهش وزن  و خستگی بیش از حد را نیز داشته باشید. همینطور ممکن است اختلالاتی در بینایی شما بوجود بیاورد. پس با توجه به این علائم و این که میدانیم دیابت نوع یک در هر سنی ممکن است خود را نشان دهد و محدودیت سنی ندارد حتی برای کودکان بهتر است که اگر هر کدام از این علائم را داشتید حتما برای چکاپ و تشخیص بموقع به پزشک مراجعه کنید و صد درصد از خود درمانی و یا فقط پرهیز غذایی به صورت خودسرانه دوری کنید. تشخیص بموقع برای جلوگیری از پیشرفت بیماری دیابت بسیار مهم است پس این بیماری را به هیچ عنوان ساده نگیرید.

  • قند رژیمی

  • برند: جینا GINA

  • محصول اتریش

  • بسته 1200 عددی

  • شیرین کننده بر پایه سیکلامات سدیم و سدیم ساخاراین

  • مناسب برای افرادی که رژیم غذایی دارند و یا مبتلا به دیابت می باشند

  • تاریخ مصرف حداقل 1 ساله

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
خرید تأیید شده

تجدید نظر در ثبت نظر

من مثل اینکه عجولانه نظر دادم در مورد تاریخ فکر میکنم اشتباه کرده باشم چون در کنار تاریخ زده شده YYMMDD عبارت تاریخ رو به اینصورت نوشته که سالش میشه2023وماهش میشه04وروزش میشه08 و من اشتباه کردم واقعا ازتون پوزش میخوام

آیا این نظر مفید بود؟ بله خیر
پاسخ دایاسنتر:
سلام جناب خویی عزیز
هیچ اشکالی نداره شما عزیز دل و بزرگ ما هستید. اشتباه در قرات تاریخ محصولات گاها پیش میاد و این بخاطر نبود استاندارد یکسان و بین المللی برای همه انواع محصولات غذایی و آرایشی بهداشتی هست.

آقای تاریخ قرصهای جینا

باسلام. من دو روز قبل یک بسته قرص جینا خریدم
باز کردم بعد متوجه شدم تاریخ تولید زده 2008/04/23 تاریخ انقضاء ندارد. لطفا بفرمایید چکار کنم؟ 90000تومان خریده ام، آیا باید بروم دعوا کنم برای پس دادن؟ متشکرم

آیا این نظر مفید بود؟ بله خیر
پاسخ دایاسنتر:
سلام جناب آقای قاسم زاده عزیز
من حساب کاربری شما رو چک کردم و شما تا بحال از سایت ما خریدی انجام ندادید حتی قیمتی که می فرمایید مربوط به سایت ما نیست، در ضمن در دایاسنتر نیازی به دعوا نیست ما در درجه اول کالای بدون تاریخ برای مشتری هامون ارسال نمی کنیم و در درجه بعدی شما در دایاسنتر 7 روز ضمانت مرجوعی دارید حتی بدون هیچ دلیل خاصی،
اگر حس کردید که کمکی از تیم دایاسنتر در این زمینه ساخته هست با بخش پشتیبانی تماس بگیرید
ممنون از همراهی شما
خرید تأیید شده

تاریخ انقضا بالا

سلام
مرسی از شما جاهای دیگه ای تهیه کردم متاسفانه تاریخ نداشت این 2 سال تاریخ داره تازست ممنون

آیا این نظر مفید بود؟ بله خیر