نمک ماشین ظرفشویی فینیش وزن 1.5 کیلوگرم نمایش بزرگتر

نمک ماشین ظرفشویی فینیش وزن 1.5 کیلوگرم

"DC4237"

New product

جلوگیری از رسوبات آهکی در ماشین ظرفشویی ساخت ترکیه

جزییات بیشتر

پرداخت شما:84,000 تومان

فینیش finish

ارسال سریع
ارسال رایگان
پرداخت در محل
هفت روز ضمانت

مشخصات

  • نمک ماشین ظرفشویی

  • برند: فینیش finish

  • ساخت ترکیه

  • وزن 1500 گرم

  • جلوگیری از رسوبات آهکی در ماشین ظرفشویی

  • شماره مجوز 7847106621063830

  • صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو

اطلاعات بیشتر

انواع شوینده های ماشین ظرفشویی :


شوینده های قابل تهوبه مورد استفاده ظرف شویی سه نوع هستند ، پودر ظرفشویی ، قرص ظرفشویی ، ژل ظرفشویی و مایع جلا دهنده. تمام شوینده های مناسب هستند اما انتخاب آنها سلیقه ای است.

طریقه مصرف نمک ماشین ظرفشویی:


داخل ماشین ظرفشویی یک دریچه است که یک در مثل در پیت روی آن متصل است آن را باز کنید. این نمک باعث می‌شود تا رزین (که با املاح آب) ترکیب شده است آن را پخش کند.حجم مقدار نمک لازم برای ریختن در محفظه (دریچه) مخصوص یک کیلو گرم می باشد. از ریختن پودر ها و شوینده های مختلف ،نمک خوراکی و نمک بومی شدیدا خوداری کنید. در مخصوص محفظه را ببندید و مطمعا باشید که در بسته شده باشد. در این صورت نمک موجود در دریچه به بیرون میریزد و مثبب آسیب و سوراخ شدگی دیگ ، یازنگ زدگی استیل و فیلتر های سه گانه می شود.

(برای اولین بار) برای کار کردن ماشین ظرفشویی باید باید 2 لیوان از نمک مخصوص با 1 لیتر آب حل کنید و داخل دریچه ( محفظه) بریزید. هرگاه نمک ماشین تمام شود علامت نشانگر روشن می شود و شما باید نمک را به دریچه بریزید. و بزرگترین اشتباه این است که بسیاری از افراد تصور می کنند زمانی که از قرص ماشین ظرفشویی استفاده می کنند احتیاجی به نمک ماشین ظرفشویی ندارند در صورتی که اشتباه بسیار بزرگی است.


وظیفه و عملکرد نمک ماشین ظرفشویی چیست؟


نمک ظرفشویی عضوی مهم و جدا نشدنی در ماشین ظرفشویی است ، همان مقدار که ماشین ظرفشویی به ژل یا قرص نیاز دارد نیز به همان میزان به نمک ظرفشویی نیاز دارد ، همینطور که می دانید ماشین ظرفشویی برای شستن ظرف به فشار آب زیادی نیاز دارد که این فشار می تواند باعث کدر شدن خش افتادن ظرف ها می شود. اما نمک با کم کردن میزان سختی آب به شما کمک می کند که ظرف هایتان کدر نشود و خش نیوفتد.
بسیاری از مردم فکر می کنند که اگر از قرص ماشین ظرفشویی استفاده می کنند دیگر نیازی به نمک ظرفشویی ندارند ولی در اصل این فکر اشتباه است.

نظرات

محصولات مشابه

محصولات بازدید شده