رژگونه سنگی هدی بیوتی HUDABEAUTY کد 05

"DC3866"

بافت بسیار لطیف و مخملی

جزییات بیشتر

بعدا می خرمش

در حال حاضر این محصول موجود نیست
میتوانید از کالاهای مشابه در لیست دیدن کنید

قیمـت:40,000 تومان

تخفیف:10,500 تومان


پرداخت شما:29,500 تومان

هدابیوتی HUDABEAUTY
با خرید حداقل 1 عدد از این محصول، مقدار 295 تومان پاداش باشگاه مشتریان دریافت خواهید کرد.
خروج

ارسال سریع
ارسال رایگان
پرداخت در محل
هفت روز ضمانت

رژگونه سنگی هدی بیوتی HUDABEAUTY کد 05

بافت بسیار لطیف و مخملی

رژگونه یکی از مهم‌ترین ابزار آرایشی است که در زیبا کردن صورت تاثیر بسیاری دارد. رژگونه باعث برجسته و پر رنگ کردن گونه می‌شود و انتخاب رنگ مناسب آن هماهنگی زیبایی بین اجزای مختلف صورت ایجاد می‌کند. شما حتی با کمک رژ گونه و نحوه استفاده از آن، می‌توانید فرم صورت خود را تغییر دهید . به طور مثال اگر صورت لاغری دارید، آن را پر و یا اگر صورت گردی دارید، کشیده‌تر نشان دهید.
رژگونه سنکی هدی بیوتی دارای بافت بسیار لطیف و مخملی با فرمولاسیون سبک می باشد.
دارای رنگ ترکیبی زیبا می باشد.
دسته بندی رژ گونه‌ ها بر اساس رنگ آن‌ها می باشد. شما می‌توانید رژگونه خود را بر اساس رنگ پوست‌تان و یا با توجه به رنگ سایه و رنگ رژ لب انتخاب کنید. اما انتخاب بر اساس رنگ پوست به این آسانی‌ها هم نیست. برای این کار شما باید ته رنگ پوست‌تان را بشناسید. اگر ته رنگ پوست شما گرم باشد، رژگونه سرد جلوه زیبایی به صورت شما نمی‌دهد بلکه رژگونه با رنگ گرم صورت شما را زیباتر می‌کند و به همین صورت رژگونه با رنگ سرد برای ته رنگ پوست سرد مناسب است.

شناخت ته رنگ پوست

یک راه ساده برای شناختن ته رنگ پوست این است که ببینید جواهرات طلایی بیشتر به شما می‌آیند یا جواهرات نقره‌ای؟ اگر طلایی بیشتر به شما می‌آید ته رنگ پوست‌تان گرم است و اگر نقره‌ای بهتر بود، ته رنگ پوست شما سرد است.
راه دیگر اینکه بدانید ته رنگ پوست‌تان سرد است یا گرم، این است که واکنش پوست‌تان به نور خورشید را در نظر بگیرید. اگر با تابش نور خورشید پوست شما برنزه می‌شود، شما ته رنگ گرمی دارید اما اگر نور خورشید باعث سوختگی و قرمزی پوست‌تان می‌شود، ته رنگ سرد دارید.
راه سوم هم با استفاده از رنگ رگ‌های مچ است. زیر نور طبیعی روز، مچ دست خود را نگاه کنید. اگر رگ‌های مچ دست شما مایل به آبی است، ته رنگ پوست‌تان گرم و اگر مایع به سبز یا زرد است، ته رنگ پوست شما سرد است.
سعی کنید هر سه راه را امتحان کنید تا درباره ته رنگ پوست خود مطمئن باشید. با مشخص کردن ته رنگ پوست، شما می‌توانید انتخاب‌های بهتری برای رنگ لباس، رنگ لوازم آرایشی و غیره داشته باشید.
حال که ته رنگ پوست خود را مشخص کردید، زمان انتخاب رنگ رژگونه است. رژ گونه‌ هایی که رنگ‌های هلویی و مرجانی دارند، برای ته‌رنگ‌های گرم مناسب‌تر هستند و رژگونه‌ های با رنگ صورتی وقرمز،به پوست های با ته رنگ سرد جلوه ای ویژه می دهند.

● رژگونه سنگی

●  برند: HUDABEAUTY

●  نمونه طرح اصلی

●  بافت بسیار لطیف و مخملی

●  فرمولاسیون سبک

●  رنگ ترکیبی زیبا

●  وزن : 20 گرم

●  تاریخ مصرف حداقل 4 ساله

●  تمامی عکس های اسلایدر، عکس های واقعی از محصول می باشد که توسط تیم دایاسنتر گرفته شده است و عکس اینترنتی نیستند