واکس داشبورد رستاک RASTAK SUPERIOR SHINE

A13LP172

ایجاد یک لایه محافظ روی سطح مورد نظر

جزییات بیشتر

بعدا می خرمش

پرداخت شما:16,500 تومان

با خرید حداقل 1 عدد از این محصول، مقدار 165 تومان پاداش باشگاه مشتریان دریافت خواهید کرد.
خروج

ارسال سریع
ارسال رایگان
پرداخت در محل
هفت روز ضمانت

واکس داشبورد رستاک RASTAK SUPERIOR SHINE

ایجاد یک لایه محافظ روی سطح مورد نظرمحصولاتی که برای محافظت، براق کردن و تمیز نگه داشتن داشبورد یا حتی قسمت های داخلی خودرو استفاده می شوند، بسیار متنوع هستند که در بین آنها واکس داشبورد رستاکمحصولی است که امتحان خود را در کیفیت، ماندگاری، قیمت و مراقبت از فضای درونی خودرو پس داده و از بازار پر رقابت این محصولات سر بلند بیرون آماده است.
یکی از مهم ترین قسمت های داخل کابین خودرو، داشبورد است. داشبورد خودرو نقش مهمی در زیبایی خودرو دارد و همین عامل باعث شده که همه بدنبال راهی برای محافظت از داشبورد خودرو بگردند. اگرچه استفاده از انواع اسپری ها برای محافظت از داشبورد کارساز است ولی این محصول علاوه بر براقیت و زیبایی داشبورد و تمیزی آن با دارا بودن رایحه خوشبو نقش بسزایی در خوشبویی محیط داخلی خودرو نیز دارد. این واکس داشبورد در میان کارواش داران و خودرو سواران بسیار محبوب است و روش استفاده از آن نیز بسیار ساده می باشد.محتویات این واکس به صورت ژله ای تولید شده که برای تمیز کردن و برق انداختن داشبورد، سطوح چرمی و پلاستیکی خودرو مانند روکش درب ها، کنسول و سپرهای پلاستیکی استفاده می شود. استفاده مداوم از این واکس باعث جلوگیری از ایجاد ترک خوردگی، تغییر رنگ و کدر شدن داشبورد خودرو در اثر تابش مستقیم نور خورشید در طول زمان می شود.این واکس فاقد مواد چرب است پس از استفاده و با گذشت زمان از جذب گرد و غبار جلوگیری کرده و سطوح را کدر نمی کند. لازم به ذکر است که مواد به کار رفته در فرمولاسیون این واکس در برابر گرما و نور خورشید بخار نکرده و شیشه خودرو را مات نمی کند، بنابراین بر دید راننده اثر گذار نخواهد بود.این واکس داشبورد تا حد زیادی رنگ سطوح را بازسازی می کند و به این ترتیب حس نو شدن خودرویتان را با احساس رضایت از خرید واکس داشبورد هم زمان تجربه می کنید.

نحوه استفاده از واکس داشبورد رستاک

ابتدا گرد و خاک یا آلودگی های موجود را از سطح مورد نظر با یک دستمال مناسب پاک کنید. سپس با ابری که در داخل محصول وجود دارد، مقدار مناسبی از واکس را بر روی سطح کاملاً پخش کرده و منتظر بمانید تا جذب آن شود. آنگاه پس از گذشت چند دقیقه و در صورت نیاز با یک دستمال تمیز روی سطح مورد نظر را دوباره پاک کنید. در نظر داشته باشید اگر کیفیت ابر بعد از چند بار استفاده از دست رفته باشد، بایستی برای دفعات بعدی از یک تکه ابر یا اسفنج نو استفاده کنید.
نکات مهم
1) تا جای ممکن سعی کنید عملیات واکس زدن را در سایه و به دور از نور خورشید انجام دهید.
2) این واکس ممکن است جوهر را در خودش حل کند، بنابراین سعی کنید بر روی قسمت هایی از سطح که نوشته دارند، کشیده نشود.

●  ساخت برند RASTAK رستاک است.

●  این محصول ساخت ایران است.

●  واکس تمیز کننده و براق کننده خودرو

●  برند: RASTAK

●  براق کنندگی بالا

●  قابل استفاده روی چرم و پلاستیک 

●  ایجاد یک لایه محافظ روی سطح مورد نظر

●  بدون جذب گرد و قبار

●  معطر و خوشبو

●  بهمراه اسفنج مخصوص

●  مناسب برای تمام خودروها

●  کاربرد آسان

●  حجم: 150 میلی 

●  تمامی عکس های اسلایدر، عکس واقعی محصول می باشند که توسط تیم دایاسنتر گرفته شده اند و عکس اینترنتی نمی باشند